top of page

KITAS LYGIS

  Viskas labai paprasta, mūsų šūkis TU GALI reiškia, kad tu gali ištrūkti iš užburto kasdienybės  rato, iš šios matricos, šio žaidimo ir pakilti į kitą gyvenimo lygį. Tu gali būti laisvas, laimingas, sveikas, turtingas, nepriklausomas, gali būti kitoks, išsiskiriantis ir autentiškas,  žodžiu tu gali būti Tu, toks koks jautiesi esantis savo širdyje, toks koks visada norėjai būti, originalus Tu, be jokių apribojimų, tai tik tavo apsisprendimo reikalas.

  Jau atėjo laikas keistis, užteks laukti saugių aplinkybių, vis galvoti ką pagalvos kiti, laikytis įsikibus senų įpročių ir kitų dėžučių, kad taip negalima arba negerai, kaip aš atrodysiu prieš kitus, man nepavyks, aš negaliu, dar ne laikas arba aš nesu to vertas, bla bla bla.. NE, dabar kaip tik yra metas pagaliau būti savimi, gyventi taip kaip svajoji, daryti tai, ką visada norėjai, mylėti save ir džiaugtis buvimu šioje Planetoje.  Mes čia jau nebe pirmą tūkstantį metų reinkarnuojamės, mes čia gimstame, augame, mokinamės, dirbame ir galų gale mirštame.. Mes vis tai kartojame ir kartojame, bet ar jums dar nepabodo  žaisti vis tų pačių žaidimų? Metas pagaliau išeiti į kitą gyvenimo lygį, ne tik fizine, bet ir mentaline, emocine, bei dvasine prasme.

  TEN gi tiek daug naujo, tiek daug naujų galimybių ir įdomybių, kurios tavęs laukia, laukia kol tu išdrįsi būti savimi ir pradėsi daryti tai, ką daryti nori tu pats, o ne tai, ko nori iš tavęs kiti, tavo artimieji, draugai, visuomenė ir joje vyraujantys pasenę įsitikinimai bei taisyklės. Suprask, kad viskas nuo pat tavo gimimo, tai ką tu patyrei, kokius sprendimus priėmei, ką darei, visa tai suformavo tave tokį koks tu esi šiandien, galbūt kompleksuotas ir kažko bijantis, galbūt nesveikas ir panašiai,  trumpai tariant tu tapai ribotas, silpnas, pasimetęs, nes klausei kitų, darei tai ką daro kiti, gyvenai aklai. Bet tu gali tai pakeisti, tu gali pasikeisti. Pradėk gyventi klausydamasis savo vidinio balso ir širdies, kurie geriau nei bet kas kitas žino ko tau reikia, o tau tereikia save pamilti, nes meilė ir yra atsakymas į visus klausimus ir problemas.

 Tu gali! Dabar. Apsidairyk, susimąstyk apie savo gyvenimą, ką tu iš tikro nori veikti savo gyvenime ir ką tu nori veikti DABAR? Paklausk savęs, kas tu esi ir dėl ko tu gyveni? Primink sau, kad praeities jau nebėra, o ateities dar nėra, yra tik ši amžina akimirka, kurioje tu savo pasirinkimais ir lemi tai, kaip tu gyvensi toliau, ką patirsi ir ką turėsi, kur ir koks tu būsi. Tad būk drąsus gyventi savo gyvenimą taip, kad jis teiktų tau džiaugsmo, kad atėjus laikui jį palikti, tu išeitum ramus bei laimingas, pilnas nuostabių patirčių!

-TU GALI-

Į GYVENIMĄ

Gradient
Watercolor Bird 2

'Net ir mažas žingsnelis pirmyn

Tave išlaisvina. Nesustok!'

                                        -  TU GALI  -

bottom of page